VšĮ Ąžuolyno meškučių cirkas

Mykolas Zobovas VIP cirko įkūrėjas.


Mykolas  nepriklausomos Lietuvos cirko pradininkas, atvyko į Lietuvą 1991 metais su grupe dresuotų meškų. Tai profesionalus įvairių plėšrūnų dresuotojas dirbantis su gyvūnais nuo 1972 metų. Atvykęs į Lietuvą įkūrė Ąžuolyno meškučių cirką. Šis cirkas džiugino žiūrovus sporto rūmuose, miesto šventėse, vaikų ugdymo įstaigose, įstaigų vakarėliuose, vaikų gimtadieniuose. Energingos veiklos metu sumaniai išnaudodamas originalias darbo formas, cirko kolektyvas tapo žinomas Lietuvoje ir Europos šalyse.. Cirką lanko daug vaikų, kurie palaipsniui tampa artistais ir su savo globotiniais (šuniukais, kačiukais, meškiukais, beždžionėlėmis ir kt.) yra paruošę ne vieną cirko programą. 2009 metų gegužės 29 dieną Mykolas Zobovas įgyvendino dar vieną savo svajonę – atidarė vienintelį Lietuvoje žvėrelių teatrą. Ši idėja buvo puoselėta 15 metų. VIP cirkas – tai dar viena Mykolo svajonė. Jos įgyvendinimui buvo skirta daug laiko, lėšų, o svarbiausia meilės.
Antroji cirko artistų Zobovų karta yra jų vaikai Lukas ir Marija. Marija talentinga maža pamaiva pakerinti žiūrovą savo šypsena ir artistiškumu. Ji didžiausia pagalbininkė prižiūrint ir auginant cirko gyvūnus. Nuo ketverių metų mokinasi sukti lankus, atlikti lankstumo pratimus. Nuo gimimo auga gyvūnų apsuptyje ir nebijo net meškų.
Lukas – pradėjęs karjerą gimnastikoje turėjo palikti šį užsiėmimą dėl kelių patirtų traumų, tačiau jis atrado save kitame amplua. Ugnies valdymas tapo jo hobiu ir tikslu. Šalia to jis domisi radiotechnika, elektronika ir yra apšvietėjas, įgarsintojas ir tikrų tikriausias didžėjus.

Mykolas Zobovas
Su pagarba mūsų žiūrovams

`