Hipertenzijos veloergometrija

Širdies funkcijos patikros programos | InMedica klinika

hipertenzijos veloergometrija jaunų vyrų, sergančių hipertenzija

Veloergometrija  padeda nustatyti širdies  ritmo ir laidumo sutrikimus, įvertinti funkcinę organizmo būklę, jo fizinį pajėgumą ir hipertenzijos veloergometrija, numatyti reikiamą reabilitacinį gydymą, įvertinti gydymo vaistais,operacija ir reabilitacijos veiksmingumą. Ištrauka iš mokslinės literatūros Dozuoto fizinio krūvio mėginiai padeda diagnozuoti koronarinį nepakankamumą, įvertinti koronarinės kraujotakos rezervą ir sergančiųjų IŠL funkcinę būklę nustatyti individualią fizinio krūvio tolerancijąišaiškinti latentinius ritmo ir laidumo sutrikimus.

hipertenzijos veloergometrija vaistai nuo hipertenzijos ir inkstų nepakankamumo

Šis tyrimas griežtai standartizuotas indikacijos, kontraindikacijos, atlikimo metodika ir duomenų įvertinimas atliekamas kontroliuojant gydytojui.

VEM indikacijos: 1 kai yra netipinis skausmo sindromas; 2 kai yra netipiniai EKG pakitimai ramybės metu arba tipiniai EKG pakitimai be skausmo sindromo.

hipertenzijos veloergometrija 2 laipsnių hipertenzija gydoma liaudies gynimo priemonėmis

Sergantiesiems išemine širdies liga: 1 funkcinei būklei nustatyti; 2 gydymo reabilitacijos po MI efektyvumui įvertinti; 3 nustatyti IŠL sunkumą riziką bei prognozę. VEM kontraindikacijos:.

hipertenzijos veloergometrija kokį fizinį aktyvumą suteikia hipertenzija

Taip pat žiūrėkite