Hipertenzijos savimasažas

hipertenzijos savimasažas

hipertenzijos savimasažas ar hipertenzija nėra

Todėl labai naudinga būtų išmokti savimasažo, kad akimirksniu galėtumėte pagerinti savijautą ir grįžti prie įprastos dienos veiklos. Geriausia, kad tokiam masažui atlikti prireiks vos kelių minučių!

hipertenzijos savimasažas aerobikos širdies sveikatos klinika Teksase

Tam reikės teniso arba dygliuoto kamuoliuko. Tiesiog sėdėdami su pėda pavoliokite kamuoliuką ant žemės.

hipertenzijos savimasažas savaiminis kaklo masažas su hipertenzija

Atsigulti ant grindų, sulenkti kojas. Abejose rankose tarp nykščio ir smiliaus laikyti po teniso kamuoliuką. Tada rankas nuleisti prie galvos, kad prie abejų kaukolės pusių būtų po teniso kamuoliuką.

Nuorodos kopijavimas

Po to pasukinėti hipertenzijos savimasažas į šoną, pakelti ir nuleisti smakrą. Tada pakelti ir nuleisti apatinę klubų dalį ant kamuoliukų. Toliau švelniai spaudžiant po skruostikauliais prasižioti ir susičiaupti. Tada paspausti vietą, kur skauda ir pamasažuoti pirštų pagalvėlėmis. Masažuoti žvaigždės forma apie 10 sekundžių.

Kaip sušildyti rankas atšalus orams - Rankų masažas - Masažo ekspertai

Po to du kartus sulenkti ir ištiesti koją. Pakartoti 2 — 3 kartus su ta koja, kuri skauda. Tą patį pakartoti su kita sėdmenų puse.

hipertenzijos savimasažas hipertenzijos simptomai ir gydymas suaugusiems

Ištiesti ranką, delnas į viršų. Ranką ties alkūne prilaikyti su kita ranka. Tada pasukioti ranką, kad delnai būtų tai į viršų, tai į apačią. Rankų pagalba pradėti judėti per visą dvigalvį kojos raumenį iki klubo.

Anot jo, tinkamai parinktas masažas yra naudingas sveikatai ir duoda gerų rezultatų, tačiau neįvertinus būklės gali pakenkti. Daugeliu atvejų, kai vyrauja nusiskundimai ir ligos, taikomas klasikinis terapinis masažas. Šio masažo elementai ir kombinacijos su kitomis masažo technikomis gelbsti ir duoda gerų rezultatų. Galima paminėti hemolimfodrenažinį masažą, taikomą esant krūties operacijai, limfmazgių šalinimui, veninės sistemos problemoms ir kt.

Eksperimentuokite su kamuoliuko padėtimi tarp kaklo ir pečiu, kol rasite patogiausią. Rodyti komentarus.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras NVSC informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti koronavir Dauguma jų, deja, palieka š Anesteziologų-reanimatologų draugijos konferencija m. T Nebėk vienas, bėk kartu su "Bėgimo akademija" Bėgimas — viena iš populiariausių sporto šakų visame pasaulyje, kuria gali užsiimti visi norintys. T Antroji jungtinė kardiologų konferencija — Šiauliuose Birželio 1 d.

Taip pat žiūrėkite